My Favorite Movies


  mcennimm's Rating My Rating
1
Color of the Cross 2006,  PG-13)
2
The Matrix 1999,  R)
3
The Matrix Reloaded 2003,  R)
4
The Matrix Revolutions 2003,  R)
5
The Day the Earth Stood Still 2008,  PG-13)
6
The Matrix Revisited 2001,  Unrated)
7
Left Behind - World at War 2005,  PG-13)
8
Revelation (Apocalypse II: Revelation) 1999,  PG-13)
9
The Passion of the Christ 2004,  R)
10
The Nativity Story 2006,  PG)
11
The Greatest Story Ever Told 1965,  G)
12
The Day the Earth Stood Still 1951,  G)
13
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003,  R)
14
Megiddo: The March to Armageddon 2006,  Unrated)
15
Terminator Salvation 2009,  PG-13)
Terminator Salvation
Great Movie
16
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
17
The Terminator 1984,  R)
18
I Am Legend 2007,  PG-13)
19
Angels & Demons 2009,  PG-13)
20
Ninja Assassin 2009,  R)
21
Avatar 2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments