My Favorite Movies
| mcbs516's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 2 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 3 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 4 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 6 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 7 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 8 |
300 2007, R) |
|
| 9 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 10 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 11 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 13 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 14 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 15 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 16 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 17 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 18 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 19 |
Shrek 4-D (Shrek 3-D) 2003, Unrated) |
|
| 20 |
Monsters, Inc. 2001, G) |




















