My Favorite Movies
| mcbride91's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 3 |
American Pie 1999, R) |
|
| 4 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 5 |
Blades of Glory 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Rush Hour 3 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 9 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Inside Man 2006, R) |
|
| 12 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |












