My Favorite Movies


  mc1fan's Rating My Rating
1
Glitter 2001,  PG-13)
Glitter
I LOVE MARIAH
2
Wisegirls 2002,  R)
Wisegirls
MARIAH MARIAH
3
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
Napoleon Dynamite
FUNNIEST MOVIE ON EARTH
4
Anna Nicole Smith - Exposed 1998,  R)
Anna Nicole Smith - Exposed
R.I.P 1967-2007 i will miss you
5
Gigli 2003,  R)
Gigli
everyone said it iz the worst movie but this iz one of the best movies from jennifer lopez(j.lo)
6
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
UGLY$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
7
Casino Royale 2006,  PG-13)
Casino Royale
THE NAMES BOND, JAMES BOND
8
Shrek the Third 2007,  PG)
Shrek the Third
PIXAR
9
Scary Movie 2000,  R)
10
Scary Movie 2 2001,  R)
11
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
12
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
13
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
sick movie
14
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)
15
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
16
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
17
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
most romantic movie
18
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
i love it cause i love musicals!
19
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)
The Pursuit of Happyness
very emotional!i cryed throughout everything and his son iz so cuet!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments