My Favorite Movies


  mbrnwtn's Rating My Rating
1
Hellraiser 1987,  R)
2
Hellraiser - Bloodline 1996,  R)
3
Hellraiser - Deader 2004,  R)
4
Hellraiser VI - Hellseeker 2001,  R)
5
Hellraiser - Hellworld 2005,  R)
6
Hellraiser 3: Hell on Earth 1992,  R)
7
Hellraiser - Inferno 2000,  R)
8
Hellbound: Hellraiser 2 1988,  R)
9
Harold & Kumar Go to White Castle 2004,  R)
10
Clerks 1994,  R)
11
Clerks II 2006,  R)
12
Le Viol du vampire (The Rape of the Vampire) 1968,  Unrated)
13
Vampire vs. Vampire 1989,  Unrated)
14
La noche de Walpurgis (The Werewolf Versus the Vampire Woman) 1971,  R)
15
Mark of the Vampire 1935,  G)
16
My Best Friend Is a Vampire 1988,  PG)
17
Vampire Diary 2007,  R)
18
Shadow of the Vampire 2000,  R)
19
Vampire Hunter D - Bloodlust 2000,  R)
20
Buffy the Vampire Slayer 1992,  PG-13)
21
Blood - The Last Vampire 2001,  Unrated)
22
Vampire in Brooklyn 1995,  R)
23
Interview with the Vampire 1994,  R)
24
Embrace of the Vampire 1994,  R)
25
Vampire Hunter D (Banpaia hantâ D) 1985,  Unrated)
26
Vampire Journals 1997,  R)
27
Blue Collar Comedy Tour: The Movie 2003,  PG-13)
28
Redneck Comedy Roundup 2005,  Unrated)
29
Once Bitten 1985,  PG-13)
30
Saw 2004,  R)
31
Saw II 2005,  R)
32
Saw III 2006,  R)
33
fear dot com (FeardotCom) 2002,  R)
34
The Ring 2002,  PG-13)
35
The Ring Two 2005,  PG-13)
36
Underworld 2003,  R)
37
Underworld: Evolution 2006,  R)
38
Madea Goes to Jail 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments