My Favorite Movies


  mazzag's Rating My Rating
1
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
2
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
3
Honey 2003,  PG-13)
4
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
The Fast and the Furious
love it
5
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
paul walker umm yes plz
6
Cool as Ice 1991,  PG)
Cool as Ice
watched it a millon times
7
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)
8
Coach Carter 2005,  PG-13)
9
Remember the Titans 2000,  PG)
10
Playing by Heart 1998,  R)
11
Flight of the Navigator 1986,  PG)
12
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
13
You Got Served 2004,  PG-13)
14
A Lot Like Love 2005,  PG-13)
15
Underworld 2003,  R)
16
Underworld: Evolution 2006,  R)
Underworld: Evolution
not as gd as the first
17
Step Up 2006,  PG-13)
18
Step Up 2 the Streets 2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments