My Favorite Movies
| maxrider's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Underworld 2003, R) |
|
| 2 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 8 |
The League of Extraordinary Gentlemen 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 11 |
Blood and Chocolate 2007, PG-13) |
|
| 12 |
The Reaping 2007, R) |
|
| 13 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 14 |
Because I Said So 2007, PG-13) |
|
| 15 |
Clue 1985, PG) |
|
| 16 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 17 |
Don Juan DeMarco 1995, PG-13) |
|
| 18 |
Happily N'ever After 2006, PG) |
|
| 19 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 20 |
The Princess Diaries 2001, G) |




















