My Favorite Movies
| max20025's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1999, R) |
|
| 2 |
Reservoir Dogs 1992, R) |
|
| 3 |
Snatch 2001, R) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 7 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 8 |
Catch Me If You Can 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 10 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 11 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 12 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 13 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 14 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 15 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 16 |
George of the Jungle 1997, PG) |
|
| 17 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 18 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 19 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
|
| 20 |
American Pie 1999, R) |
|
| 21 |
Ocean's Twelve 2004, PG-13) |
|
| 22 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 23 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 24 |
The Mask 1994, PG-13) |
|
| 25 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 26 |
Fight Club 1999, R) |

























