My Favorite Movies
| mavromike's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 2 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 3 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 5 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 6 |
300 2007, R) |
|
| 7 |
Troy 2004, R) |
|
| 8 |
Downfall (Der Untergang) 2004, R) |
|
| 9 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 12 |
National Lampoon's Pledge This! 2006, R) |
|
| 13 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 14 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 15 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 16 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 17 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 18 |
Saw III 2006, R) |
|
| 19 |
I Know What You Did Last Summer 1997, R) |
|
| 20 |
Gridiron Gang 2006, PG-13) |
|
| 21 |
Mean Girls 2004, PG-13) |





















