My Favorite Movies
Give list a short description
| mattyentwy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 2 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 3 |
28 Days Later 2002, R) |
|
| 4 |
Eight Legged Freaks 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Dog Soldiers 2002, R) |
|
| 6 |
Dante's Peak 1997, PG-13) |
|
| 7 |
Saw 2004, R) |
|
| 8 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 10 |
Saw II 2005, R) |
|
| 11 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 12 |
Executive Decision 1996, R) |
|
| 13 |
Virus 1999, R) |













