My Favorite Movies
| matthewvallee's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 3 |
The Island 2005, PG-13) |
|
| 4 |
The Nines 2006, R) |
|
| 5 |
Josie and the Pussycats 2001, PG-13) |
|
| 6 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Zodiac 2007, R) |
|
| 8 |
Lady in the Water 2006, PG-13) |
|
| 9 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 10 |
Catch Me If You Can 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Saved! 2003, PG-13) |
|
| 12 |
The Girl Next Door 2004, R) |












