My Favorite Movies
| mattharmston's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
GoldenEye 1995, PG-13) |
|
| 2 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 3 |
Goldfinger 1964, PG) |
|
| 4 |
Batman 1989, PG-13) |
|
| 5 |
Pinocchio 1940, G) |
|
| 6 |
Dr. No 1962, PG) |
|
| 7 |
Live and Let Die 1973, PG) |
|
| 8 |
The Man with the Golden Gun 1974, PG) |
|
| 9 |
The World Is Not Enough 1999, PG-13) |
|
| 10 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Robin Hood 1973, G) |
|
| 12 |
WALL-E 2008, G) |
|
| 13 |
The Sword in the Stone 1963, G) |
|
| 14 |
The Fox and the Hound 1981, G) |
|
| 15 |
Peter Pan 1953, G) |















