My Favorite Movies


  masualle's Rating My Rating
1
Toy Story 1995,  G)
2
Toy Story 2 1999,  G)
3
Forrest Gump 1994,  PG-13)
4
Shark Tale 2004,  PG)
5
Tommy Boy 1995,  PG-13)
6
Ice Age 2002,  PG)
7
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
8
Billy Madison 1995,  PG-13)
9
The Emperor's New Groove 2000,  G)
10
The Break-Up 2006,  PG-13)
11
Finding Nemo 2003,  G)
12
Shrek 2 2004,  PG)
13
Chitty Chitty Bang Bang 1968,  G)
14
Kronk's New Groove 2005,  G)
15
You, Me and Dupree 2006,  PG-13)
16
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971,  G)
17
Planes, Trains and Automobiles 1987,  R)
18
RV 2006,  PG)
19
Mary Poppins 1964,  G)
20
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
21
50 First Dates 2004,  PG-13)
22
Pretty Woman 1990,  R)
23
Shrek 2001,  PG)
24
Click 2006,  PG-13)
25
Clifford 1994,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments