My Favorite Movies
| Masterothegun's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 2 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 3 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 4 |
Killing Me Softly 2002, R) |
|
| 5 |
Boogie Nights 1997, R) |
|
| 6 |
Wonderland 2003, R) |
|
| 7 |
Memento 2000, R) |
|
| 8 |
Hard Candy 2005, R) |
|
| 9 |
Hostel 2006, R) |
|
| 10 |
Lucky Number Slevin 2006, R) |
|
| 11 |
The Boondock Saints 2000, R) |
|
| 12 |
House of 1000 Corpses 2002, R) |
|
| 13 |
The Devil's Rejects 2005, R) |
|
| 14 |
Summer of Sam 1999, R) |














