My Favorite Movies
| mashraghazi's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 2 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 3 |
Agent Cody Banks 2003, PG) |
|
| 4 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 5 |
Cadet Kelly 2002, Unrated) |
|
| 6 |
The Lizzie McGuire Movie 2003, PG) |
|
| 7 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 8 |
Road to the Presidency 2004, Unrated) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Speed 2 - Cruise Control 1997, PG-13) |
|
| 14 |
The War of the Worlds 1953, G) |
|
| 15 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Herbie: Fully Loaded 2005, G) |
|
| 17 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 18 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 19 |
Chapter 27 2006, R) |
|
| 20 |
Life-Size 2000, G) |
|
| 21 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |





















