My Favorite Movies
| marysiak's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Forest of the Damned (Demonic) 2005, R) |
|
| 2 |
Labyrinth 1986, PG) |
|
| 3 |
Jesus Christ Superstar 1973, G) |
|
| 4 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Real Genius 1985, PG) |
|
| 6 |
Ghostbusters 1984, PG) |
|
| 7 |
The Slipper and the Rose: The Story of Cinderella 1976, G) |
|
| 8 |
When Evil Calls 2006, R) |
|
| 9 |
Colour from the Dark 2008, R) |
|
| 10 |
Zombie Women of Satan 2009, R) |










