Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  marynsanza's Rating My Rating
1
Bad Love 1992,  R)
2
Bad Luck Love 2001,  Unrated)
3
Daredevil 2003,  PG-13)
4
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
5
Armageddon 1998,  PG-13)
6
Good Will Hunting 1997,  R)
7
Dogma 1999,  R)
8
Shakespeare in Love 1998,  R)
9
Gone Baby Gone 2007,  R)
10
Chasing Amy 1997,  R)
11
Surviving Christmas 2004,  PG-13)
12
Forces of Nature 1999,  PG-13)
13
Reindeer Games (Deception) 2000,  R)
14
Joseph - King of Dreams 2000,  PG)
15
Man About Town 2005,  R)
16
Going All the Way 1997,  R)
17
Glory Daze 1996,  R)
18
Judge Not: In Defense of Dogma 2001,  Unrated)
19
The Sound of Music 1965,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments