My Favorite Movies


  maryhamon's Rating My Rating
1
War of the Worlds 2005,  PG-13)
War of the Worlds
i think its really good! and also its gross in a way but you get use to it after
awhile.
2
Step Up 2006,  PG-13)
3
Walker, Texas Ranger: Trial by Fire 2005,  Unrated)
4
Walker Texas Ranger 3: Deadly Reunion 1994,  Unrated)
5
The Texas Chainsaw Massacre 1974,  R)
6
Texas Chainsaw Massacre: A Family Portrait 1988,  Unrated)
7
The Texas Chainsaw Massacre 2 1986,  R)
8
Texas Rangers 2000,  PG-13)
9
The Hills Have Eyes 2006,  R)
10
The Hills Have Eyes 2 2007,  R)
The Hills Have Eyes 2
awesome
11
Beverly Hills Cop 1984,  R)
12
Beverly Hills Ninja 1997,  PG-13)
13
Beverly Hills Cop II 1987,  R)
14
Beverly Hills Cop III 1994,  R)
15
Elvira's Haunted Hills 2001,  PG-13)
16
House of Wax 1953,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments