My Favorite Movies
| maryf530's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 5 |
Benny & Joon 1993, PG) |
|
| 6 |
Sleepy Hollow 1999, R) |
|
| 7 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 8 |
Secret Window 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 10 |
What's Eating Gilbert Grape 1993, PG-13) |
|
| 11 |
Cry-Baby 1990, PG-13) |
|
| 12 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Anger Management 2003, PG-13) |
|
| 15 |
Adam Sandler's Eight Crazy Nights 2002, PG-13) |
|
| 16 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 17 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 18 |
Troy 2004, R) |


















