My Favorite Movies


  Martika39's Rating My Rating
1
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
brilliant
2
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
E.T. The Extra-Terrestrial
brilliant
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
fab/ brill
4
Pretty Woman 1990,  R)
Pretty Woman
fabulous
5
Braveheart 1995,  R)
Braveheart
brilliant
6
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
brilliant
7
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
brilliant
8
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
the best
9
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
great
10
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
good movie
11
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
loved it

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments