My Favorite Movies


  marte2256's Rating My Rating
1
The Transformers - The Movie 1986,  PG)
2
Transformers 2007,  PG-13)
3
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
4
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
5
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
6
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
7
The Terminator 1984,  R)
8
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
9
Predator 1987,  R)
10
True Lies 1994,  R)
11
Eraser 1996,  R)
12
Commando 1985,  R)
13
Conan the Barbarian 1982,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments