My Favorite Movies
| marta22111's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 3 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 4 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 5 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 9 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 10 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 11 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 13 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 15 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 16 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |
















