My Favorite Movies


  Marstallion's Rating My Rating
1
X-Men 2000,  PG-13)
2
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
3
Robin Hood: Men in Tights 1993,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
great!!
7
The Count of Monte Cristo 2002,  PG-13)
The Count of Monte Cristo
Bravo!!!!
8
Legends of the Fall 1994,  R)
9
Peter Pan 2003,  PG)
10
Peter Pan 1960,  Unrated)
11
The Godfather 1972,  R)
12
The Godfather, Part II 1974,  R)
13
The Godfather, Part III 1990,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments