My Favorite Movies
| marshrox1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 2 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007, PG) |
|
| 5 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |
|
| 6 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 10 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |










