My Favorite Movies


  marshizzle1's Rating My Rating
1
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
2
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
3
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
4
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
5
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
6
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
7
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
YES YES YES!!!! AND I AM NOT OBSSED!!!
8
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
HOLY CRAP YES!!!!
10
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
12
Shrek 2001,  PG)
13
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
omg i memorized the whole thin cuz i watch it like 0187364037561023874610283760382175613082764130287461203874612038746082317647 times
14
Shrek the Third 2007,  PG)
15
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
16
Freaky Friday 2003,  PG)
17
Herbie: Fully Loaded 2005,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments