My Favorite Movies
| marsherlin's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
71: Into The Fire 2010, PG-13) |
|
| 2 |
Antique 2008, Unrated) |
|
| 3 |
Hello Ghost 2011, Unrated) |
|
| 4 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 5 |
Cast Away 2000, PG-13) |
|
| 6 |
The Emperor's New Groove 2000, G) |
|
| 7 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 8 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 13 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 15 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 16 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 17 |
The Terminal 2004, PG-13) |
|
| 18 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 19 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |
|
| 20 |
Eagle Eye 2008, PG-13) |
|
| 21 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 22 |
Moulin Rouge 1952, Unrated) |
|
| 23 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 24 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 25 |
P.S. I Love You 2007, PG-13) |
|
| 26 |
Zathura 2005, PG) |


























