My Favorite Movies
| marissaec's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jurassic Park 1993, PG-13) |
|
| 2 |
Jurassic Park III 2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Lost World - Jurassic Park 1997, PG-13) |
|
| 4 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Saw III 2006, R) |
|
| 6 |
Saw II 2005, R) |
|
| 7 |
I Know What You Did Last Summer 1997, R) |
|
| 8 |
Déjà Vu 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 14 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 15 |
Komodo 1999, PG-13) |
|
| 16 |
Komodo vs. Cobra 2005, PG-13) |
|
| 17 |
The Curse of the Komodo 2004, R) |
|
| 18 |
Herbie: Fully Loaded 2005, G) |
|
| 19 |
The Parent Trap 1961, G) |
|
| 20 |
Parent Trap II 1986, G) |
|
| 21 |
See No Evil 2006, R) |





















