My Favorite Movies
| MariskaBrits's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Transporter 2002, PG-13) |
|
| 2 |
Transporter 2 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Saw 2004, R) |
|
| 5 |
Saw II 2005, R) |
|
| 6 |
Lilo & Stitch 2003, G) |
|
| 7 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 8 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 9 |
Friday 1995, R) |
|
| 10 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 11 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 12 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 13 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Final Fantasy - The Spirits Within 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Mortal Kombat 1995, PG-13) |
|
| 16 |
Mortal Kombat: Annihilation 1997, PG-13) |
|
| 17 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 18 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 19 |
Autumn in New York 2000, PG-13) |



















