My Favorite Movies
| marinamw's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Underworld 2003, R) |
|
| 4 |
Black Dog 1998, PG-13) |
|
| 5 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 6 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 7 |
11:14 2003, R) |
|
| 8 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 9 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 10 |
Planet Terror (Grindhouse Presents: Robert Rodriguez's Planet Terror) 2007, R) |
|
| 11 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |











