My Favorite Movies


  mariepepa's Rating My Rating
1
Legally Blonde 2001,  PG-13)
Legally Blonde
not all blondes are dumb!!
2
Two Can Play That Game 2001,  R)
Two Can Play That Game
oh yeah guys are players gals are too..we all play in the same game!!
3
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
if only i can do those taralalala balerina dance..
4
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
5
Dirty Deeds 2005,  PG-13)
6
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
7
Pursuit of Happiness 2001,  Unrated)
8
Big Daddy 1999,  PG-13)
Big Daddy
so much of a dad himself
9
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
oh tha girl can play..
10
Keeping Mum 2005,  R)
11
Stuck On You 2003,  PG-13)
12
Crazy/ Beautiful 2001,  PG-13)
13
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
girls u need to see this
14
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
the guys with the loks and the money can fool girls..so ladies beware!!
15
Extreme Dating 2004,  R)
Extreme Dating
haha if u over mealess u need to watch this..some techniques too ya..lol
16
The Wedding Date 2005,  PG-13)
The Wedding Date
A person u think will never be will be that special someone someday!!
17
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
Rush Hour 3
nicee wan...

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments