My Favorite Movies
| marieloman's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Men in Black II 2002, PG-13) |
|
| 2 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 3 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 5 |
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause 2002, G) |
|
| 6 |
Christmas with the Kranks 2004, PG) |
|
| 7 |
Stuart Little 2 2002, PG) |
|
| 8 |
Homeward Bound II - Lost in San Francisco 1996, G) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Race to Witch Mountain 2009, PG) |










