My Favorite Movies
| mariavm03's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 2 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 3 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 4 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 5 |
Charlie's Angels - Full Throttle 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 7 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 8 |
Because of Winn-Dixie 2005, PG) |
|
| 9 |
Déjà Vu 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 11 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 12 |
Facing the Giants 2006, PG) |
|
| 13 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 14 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |
|
| 15 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 16 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Garfield: A Tail of Two Kitties 2006, PG) |
|
| 18 |
Just Married 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Uptown Girls 2003, PG-13) |
|
| 20 |
Son of the Mask 2005, PG) |
|
| 21 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 22 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 23 |
The Lizzie McGuire Movie 2003, PG) |
|
| 24 |
Catch That Kid 2004, PG) |
|
| 25 |
Hoot 2006, PG) |
|
| 26 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 27 |
Shark Tale 2004, PG) |
|
| 28 |
Peter Pan 2003, PG) |
|
| 29 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 30 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 31 |
Surf's Up 2007, PG) |































