My Favorite Movies
Dă lista de o scurtă descriere
| marianaudi87's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
300 2007, R) |
|
| 2 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 3 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 4 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 13 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Batman Begins 2005, PG-13) |















