Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  mariahadeoye's Rating My Rating
1
Wedding Crashers 2005,  R)
2
Shrek 2001,  PG)
3
Transformers 2007,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
5
A Walk to Remember 2002,  PG)
6
The Godfather 1972,  R)
7
The Departed 2006,  R)
8
Gladiator 2000,  R)
9
50 First Dates 2004,  PG-13)
10
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
11
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
12
The Green Mile 1999,  R)
13
GoodFellas 1990,  R)
14
300 2007,  R)
15
The Notebook 2004,  PG-13)
16
I Wonder Who's Killing Her Now? (Kill My Wife Please) 1976,  PG)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. mariahadeoye
    mariahadeoye posted 2 years ago

    Hmmn, Ulhala, Phew