My Favorite Movies


  1. margaritak22
  2. Margarita

Give list a short description

  margaritak22's Rating My Rating
1
Eight Below 2006,  PG)
2
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
3
Hairspray 2007,  PG)
4
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
6
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
7
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
8
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
9
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
10
Moulin Rouge 1952,  Unrated)
11
Stardust 2007,  PG-13)
12
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
13
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
14
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010,  PG-13)
15
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
16
Spider-Man 2002,  PG-13)
17
The World Is Not Enough 1999,  PG-13)
18
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
19
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
20
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
21
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
22
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
23
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
24
The Omen 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments