My Favorite Movies
movies i like
| margaretdmngz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Fools Rush In 1997, PG-13) |
|
| 3 |
Why Do Fools Fall In Love 1998, R) |
|
| 4 |
The Banger Sisters 2002, R) |
|
| 5 |
My Big Fat Greek Wedding 2002, PG) |
|
| 6 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |
|
| 7 |
Betsy's Wedding 1990, R) |
|
| 8 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 9 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Hairspray 1988, PG) |
|
| 11 |
Walking Tall 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Walking Tall 1973, R) |
|
| 13 |
Walking Tall, Part 2 1975, PG) |
|
| 14 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |
|
| 15 |
Riding in Cars with Boys 2001, PG-13) |
|
| 16 |
The Sweetest Thing 2002, R) |
|
| 17 |
Monster-in-Law 2005, PG-13) |
|
| 18 |
Runaway Bride 1999, PG) |
|
| 19 |
Grease 1978, PG) |
|
| 20 |
Grease 2 1982, PG) |
|
| 21 |
Body Slam 1987, PG) |




















