Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  marcie93's Rating My Rating
1
She's the Man 2006,  PG-13)
2
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
very nice film!
4
The 6th Man 1997,  PG-13)
5
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
6
The Princess Diaries 2001,  G)
7
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
8
Save the Last Dance 2 2006,  PG-13)
9
Sweet November 2001,  PG-13)
10
Forever Young 1992,  PG)
11
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
13
Poseidon 2006,  PG-13)
14
The Guardian 2006,  PG-13)
15
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
16
Raise Your Voice 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments