My Favorite Movies
| marcdehossier's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 3 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Saw 2004, R) |
|
| 5 |
Accepted 2006, PG-13) |
|
| 6 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Unleashed (Danny the Dog) 2005, R) |
|
| 8 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 10 |
The Break-Up 2006, PG-13) |










