Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  marasky6's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
awesome movie!!
2
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
i love it!!
3
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
awesome movie cept when caretaker dies :(
4
What a Girl Wants 2003,  PG)
5
I, Robot 2004,  PG-13)
6
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
7
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
i love this movie!!!
8
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
loved it
9
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
loved it!!
10
Memoirs of a Geisha 2005,  PG-13)
Memoirs of a Geisha
awesome movie...i cried!!
11
Road Trip 2000,  R)
Road Trip
Really funny!!
12
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
no matter how many times i see it i always end up crying!!
13
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
was kool

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments