My Favorite Movies
| maradriana's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 4 |
Sweet November 2001, PG-13) |
|
| 5 |
My Life 1993, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Life Is Beautiful (La Vita è bella) 1997, PG-13) |
|
| 9 |
Before Sunrise 1995, R) |
|
| 10 |
Inception 2010, PG-13) |
|
| 11 |
Bedazzled 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Meet Joe Black 1998, PG-13) |
|
| 13 |
What Dreams May Come 1998, PG-13) |
|
| 14 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 15 |
Just Married 2003, PG-13) |
|
| 16 |
Wicker Park 2004, PG-13) |
|
| 17 |
Onegin 1999, R) |
|
| 18 |
Memoirs of a Geisha 2005, PG-13) |


















