My Favorite Movies
| ManishABCD's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Action Jackson 1988, R) |
|
| 2 |
Braddock: Missing in Action III 1988, R) |
|
| 3 |
Jackie Chan's Who Am I? (Wo shi shei) (Who Am I?) 1998, PG-13) |
|
| 4 |
Rush Hour 3 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 6 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Love for Sale 2008, R) |
|
| 8 |
Show Stoppers 2008, Unrated) |
|
| 9 |
An Accidental Friendship 2008, Unrated) |
|
| 10 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 11 |
The Medallion 2003, PG-13) |
|
| 12 |
A Guy Thing 2002, PG-13) |
|
| 13 |
Little Children 2006, R) |
|
| 14 |
Eyes Wide Shut 1999, R) |
|
| 15 |
Superman II 1981, PG) |














