My Favorite Movies
| mandygarza's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 5 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 6 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 7 |
Bram Stoker's Dracula 1992, R) |
|
| 8 |
The Da Vinci Code 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Save the Last Dance 2 2006, PG-13) |











