My Favorite Movies


  manditrame's Rating My Rating
1
Love Actually 2003,  R)
Love Actually
This is my favorite movie ever.
2
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
3
Breakfast at Tiffany's 1961,  PG)
4
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
5
My Fair Lady 1964,  G)
6
Mary Poppins 1964,  G)
7
Zoolander 2001,  PG-13)
8
Clueless 1995,  PG-13)
9
Romancing the Stone 1984,  PG)
10
Pulp Fiction 1994,  R)
11
Sixteen Candles 1984,  PG)
12
Mean Girls 2004,  PG-13)
13
A Very Long Engagement 2004,  R)
14
The Notebook 2004,  PG-13)
15
Hitch 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments