My Favorite Movies
| mander5391's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 4 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 6 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Facing the Giants 2006, PG) |
|
| 10 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 11 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 12 |
Grease 1978, PG) |












