My Favorite Movies
| mamichula963's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Bronx Tale 1993, R) |
|
| 2 |
GoodFellas 1990, R) |
|
| 3 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 4 |
The Spongebob Squarepants Movie 2004, PG) |
|
| 5 |
American History X 1998, R) |
|
| 6 |
The Wedding Date 2005, PG-13) |
|
| 7 |
George Lopez - Why You Crying? 2005, R) |
|
| 8 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 10 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 11 |
The Texas Chainsaw Massacre 2003, R) |
|
| 12 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 13 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 14 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 15 |
The Wash 2001, R) |
|
| 16 |
Saw II 2005, R) |
|
| 17 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 18 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Waist Deep 2006, R) |
|
| 20 |
Selena 1997, PG) |
|
| 21 |
The Wedding Planner 2001, PG-13) |
|
| 22 |
Monster-in-Law 2005, PG-13) |
|
| 23 |
Deep Blue Sea 1999, R) |
|
| 24 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 25 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 26 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 27 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 28 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 29 |
Why Do Fools Fall In Love 1998, R) |





























