My Favorite Movies
| mamatazluvsu's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Gone With the Wind 1939, G) |
|
| 2 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 3 |
The Color Purple 1985, PG-13) |
|
| 4 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 5 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 6 |
The Blind Side 2009, PG-13) |
|
| 7 |
Monsters vs. Aliens 2009, PG) |
|
| 8 |
Marmaduke 2010, PG) |
|
| 9 |
The Back-up Plan 2010, PG-13) |
|
| 10 |
The Twilight Saga: Eclipse 2010, PG-13) |
|
| 11 |
Red 2010, PG-13) |
|
| 12 |
Salt 2010, PG-13) |












