My Favorite Movies
| mamas7's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 2 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 3 |
Brother Bear 2003, G) |
|
| 4 |
Brother Bear 2 2006, G) |
|
| 5 |
Cars 2006, G) |
|
| 6 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 7 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 8 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 10 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Crazed 2005, Unrated) |
|
| 12 |
Grandma's Boy 2006, R) |
|
| 13 |
Road Trip 2000, R) |
|
| 14 |
40 Days and 40 Nights 2002, R) |
|
| 15 |
The New Guy 2002, PG-13) |















