Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. malunas20
  2. marialyn

horror, suspense, epic, adventure..

  malunas20's Rating My Rating
1
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
i lOVE IT^_^
2
Eragon 2006,  PG)
Eragon
Very nice
3
Troy 2004,  R)
Troy
I LOve to watch it again and again and again..
4
Shrek 2001,  PG)
Shrek
very funny.. love it..^_^
5
The Lion King 1994,  G)
The Lion King
my favorite of all time..^_^
6
Avatar 2009,  PG-13)
Avatar
Really really really love it.. amazing movie.. :-)
7
The Last Airbender 2010,  PG)
The Last Airbender
fantastic.. very very fantastic..:-)
8
The Twilight Saga: Eclipse 2010,  PG-13)
9
The Green Hornet 2011,  PG-13)
The Green Hornet
So Funny!! I don't mind watching it all over again..haha..:-)
10
Shrek Forever After (Shrek 4) 2010,  PG)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. malunas20
    malunas20 posted 2 years ago

    I Really love movies..^_^