Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  majnona's Rating My Rating
1
Sweet November 2001,  PG-13)
2
Final Destination 2000,  R)
Final Destination
very good
3
Entrapment 1999,  PG-13)
Entrapment
I like It
4
Saw 2004,  R)
5
Zathura 2005,  PG)
Zathura
amazing walhi amazing
6
I'll Always Know What You Did Last Summer 2006,  R)
7
Madagascar 2005,  PG)
Madagascar
i love it
8
Garfield - The Movie 2004,  PG)
Garfield - The Movie
heheheheh i love u garfield also i love lazani
9
Dark Water 2002,  PG-13)
Dark Water
am cry in this movei
10
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit 2005,  G)
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit
i like it so much
11
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory
good so good i love johnny deep
12
King Kong 2005,  PG-13)
King Kong
good
13
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
i like it so amazing
14
The Beach 2000,  R)
The Beach
so amazing
15
Face/Off 1997,  R)
Face/Off
its my fav movie
16
Blood Diamond 2006,  R)
Blood Diamond
Its amazing .... I love it
Bravo Mr.Djimon
Great Movie!! Good Acting!! DiCaprio
a33333 so cute
17
300 2007,  R)
300
i like it so so so much

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments