My Favorite Movies


  1. mainster30
  2. Tyler

These movies will make u laugh your ass off!

  mainster30's Rating My Rating
1
Beverly Hills Ninja 1997,  PG-13)
Beverly Hills Ninja
CHRIS FARLEY IS THE KING OF SLAPSTICK HUMOR!!!
2
Tommy Boy 1995,  PG-13)
3
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
Ace Ventura - When Nature Calls
JIM CARREY IS FUNNIER THAN ANYONE IN THE WORLD!!!
4
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
5
Liar Liar 1997,  PG-13)
6
Billy Madison 1995,  PG-13)
7
The Longest Yard 2005,  PG-13)
8
50 First Dates 2004,  PG-13)
9
The Waterboy 1998,  PG-13)
10
Little Nicky 2000,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments